Ubytování

Ve Velkých Losinách je k dispozici řada zajímavých ubytovacích kapacit.

Ubytování Mlýn

Velké Losiny Ubytování Mlýn

Ubytování Mlýn se nachází v klidné lokalitě 200 metrů od zámku Velké Losiny a 400 metrů od termálních lázní Velké Losiny. Svým hostům nabízí jednoduše zařízené pokoje se satelitní TV a Wi-Fi zdarma.

Zobrazit podrobnosti…

Švihák lázeňský ***

Velké Losiny Švihák LázeňskýŠvihák lázeňský se nachází ve Velkých Losinách v České republice, 80 metrů od muzea papíru ve Velkých Losinách.

Tento penzion nabízí TV s plochou obrazovkou, jídelní prostor, terasu a pohovku. Koupelny mají toaletu a sprchu.

Zobrazit podrobnosti…

Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast ***

Velké Losiny Villa ŽerotínVilla Žerotín Penzion Bed & Breakfast stojí jen 500 metrů od venkovních termálních bazénů ve Velkých Losinách a 8 km od lyžařského areálu Kouty nad Desnou. Hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradní terasu.

Villa Žerotín vás ubytuje v pokojích s vlastní koupelnou a LCD TV. Využít můžete také gril na zahradě.

Zobrazit podrobnosti…

Penzion Horinka Velké Losiny

Penzion Horinka Velké LosinyPenzion Hořínka Velké Losiny se nachází mezi horami Hrubého Jeseníku v centru Velkých Losin a nabízí pokoje s TV a vlastní koupelnou. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Tento objekt je bezbariérový

Lyžařský rezort Kouty a výchozího bod pro exkurze do Dlouhých Strání je 10 km daleko.

Zobrazit podrobnosti…

Wellness Hotel Diana

Velké Losiny Wellness Hotel DianaWellness Hotel Diana se nachází na úpatí Jeseníků, 1,5 km od lázeňského města Velké Losiny, a nabízí lázeňské centrum, po celý den otevřenou restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci i zdarma dostupné Wi-Fi.

Součástí všech pokojů je satelitní TV s plochou obrazovkou, chladnička, koupelna s županem a na požádání také minibar. K dispozici jsou také apartmá s obývacím pokojem a pracovní částí.

Zobrazit podrobnosti…

Hotel Praděd Velké Losiny ***

Hotel Praděd Velké LosinyHotel Praděd Velké Losiny má restauraci podávající jídla regionální a mezinárodní kuchyně. Nabízí slevy na různé sjezdovky a půjčovnu lyžařského vybavení. Přímo před hotelem je zastávka skibusu.

Všechny pokoje mají posezení, TV a koupelnu se sprchou nebo vanou.

Zobrazit podrobnosti…

Další ubytování v okolí

Hledat ubytování Velké Losiny

Booking.com logo