Lázeňská léčba

Velké Losiny - masáže

Velké Losiny – masáže

Termální lázně Velké Losiny jsou nejstaršími moravskými lázněmi, takže se mohou pochlubit dlouholetou tradicí, se kterou se úspěšně věnují léčbě různých onemocnění.

Během pobytu v termálních lázních Velké Losiny se o vás a vaše zdraví budou starat odborní lékaři a profesionální zdravotnický personál, dále kvalifikovaní fyzioterapeuti a maséři. Léčba je vhodná jak pro dospělé osoby, tak i pro samostatné děti a děti od 1 roku, které doprovází rodiče.

V termálních lázních ve Velkých Losinách můžete prodělat tři různé druhy lázeňské péče. V první řadě se jedná o komplexní lázeňskou péči, dále příspěvkovou lázeňskou péči nebo ambulantní lázeňskou léčbu, kterou uhradí vaše zdravotní pojišťovna.

Díky léčivým termálním sirným pramenům, které se v okolí Velkých Losin nacházejí, se z této obce stalo jedno z nejnavštěvovanějších měst na Moravě. Teplota zdejších léčivých pramenů dosahuje příjemné teploty 36°C. Losinská balneoterapie se používá k léčebným koupelím a také k napájení zdejších vnitřních i venkovních bazénů.

Nabídka lázeňských pobytů Nabídka ubytování

A s jakými nemocemi vám zdejší léčivá termální voda spolu s profesionálními lékaři a zdravotníky dokáže pomoci? V termálních lázních Velké Losiny se léčí nemoci pohybového aparátu, kožní nemoci, nemoci oběhové, onkologické a v neposlední řadě také nemoci nervové. Klienty termální lázní přitom mohou být jak dospělé osoby, tak i malé děti.

K léčbě samozřejmě nestačí jen léčivá termální voda. Lázeňský pobyt ve Velkých Losinách nabízí kromě koupání v sirnaté vodě celou řadu lázeňských léčebných procedur. K nim patří například masáže, zábaly, dále fyzioterapie, různé relaxační techniky, fyzikální léčba nebo inhalace. Tím ale nabídka procedur nekončí. Lázeňské procedury tak dále zahrnují akupunkturu, suché uhličité koupele, plynové injekce. Zajít můžete také na poradnu pro bolestivé stavy. Jaká procedura je právě pro vás tou nejvhodnější vám samozřejmě poradí zdejší lékař.