Restaurace

Velké Losiny - stravovávní

Velké Losiny – stravovávní

Přímo v areálu termálních lázní Velké Losiny se nachází několik restaurací a kaváren, ve kterých si můžete pochutnat na vynikající kuchyni.

V hlavní hotelu Eliška můžete vybírat hned ze dvou restaurací a jedné lázeňské kavárny. Jednou z těchto restaurací je i restaurace Eliška, ve které se podává výběrová strava. Snídaně je podávána formou bufetu, obědy i večeře můžete vybírat z pěti jídel. Pochutnat si můžete také na ovocných a zeleninových salátech. Tato restaurace disponuje 100 místy k sezení a nabízí vynikající českou i mezinárodní kuchyni. Hotel Eliška disponuje i restaurací Dobra, která je určena pro klienty zdravotních pojišťoven. V porovnání s restaurací Eliška je tato restaurace menší, nachází se zde jen 30 míst k sezení. Snídaně je kontinentální, obědy a večeře se vybírají z menu.

Další lázeňskou restauraci naleznete v sanatoriu Šárka. Stejně jako restaurace Dobra je i restaurace Šárka určena pro klienty zdravotních pojišťoven. Rovněž i snídaně je kontinentální a obědy i večeře se vybírají z menu. Je ale asi jednou tak velká, jako restaurace Dobra, míst k sezení je tu 64.

Nabídka lázeňských pobytů Nabídka ubytování

Restaurace nabízí možnost dietní stravy, veškerá jídla jsou kvalitní a pestrá – strava je tak vyvážená. Všechny restaurace v areálu lázní jsou nekuřácké. Klienti mají také možnost využít služeb nutričního terapeuta.

V místní kavárně si můžete pochutnat na kvalitní kávě, dobrém vínu i na vynikajících zákuscích. Během hlavní letní sezóny je otevřena i venkovní terasa. K dispozici je 30 míst.